Novinky ve skupině Bankrot

 

17. 4. 2010:
Blíží se vystoupení 30.4., takže jsem jej doplnil do sekce Koncerty. Možná to byla poslední aktualizace těchto stránek, neboť se už chystají stránky nové...

11. 12. 2009:
Série zdravotních problémů nás poněkud přibrzdila, ale už zase pokračujeme v kompletní sestavě. Přibyly další fotky ze Sokolova, další texty a pár doplňujících detailů týkajících se historie i obsazení. Pro gurmány nejen hudební přibyl i článek v sekci Různé. Doplnění sekce Hrůzné se poněkud vleče kvůli mému perfekcionalismu (někteří lidé tomu říkají lenost). Počátkem příštího roku proběhne aktualizace fotek členů.

24. 10. 2009:
Doplněn krátký článek o vystoupení na sokolovské pouti - viz Galerie.

29. 9. 2009:
Dokumentaci z vystoupení 12.9. v Sokolově doplníme již brzy po zkompletování fotek.
V kapele došlo k menší reorganizaci. Momentálně neobsazený post organizačního vedoucího obsadil jediný navržený kandidát Jirka Veselý. Viz sekce Kontakt.


21. 8. 2009:
Totálně jsem přepracoval sekci Galerie a doplnil dokumentaci z Hradohraní.

19. 6. 2009:
Současná sestava je zajímavá jednak netradičním nástrojovým obsazením a jednak tím, že všichni kromě Jendy se autorsky podílíme na repertoáru. Jenda s tím možná začne taky, kdo ví. V každém případě nadešla vhodná chvíle pro upřesnění některých detailů, doplnění pár dalších textů a rozšíření sekce "Různé". Naopak sekce "Hrůzné" bude doplněna během léta.

9. 5. 2009:
Nová sestava má za sebou vystoupení na Lázeňské folkové loděnici. Viz Galerie.

30. 4. 2009:
V původní sestavě, tj. bez Jirky Kollarova, jsme vystoupili 24. dubna v Mariánských Lázních. Zároveň Buck ohlásil odchod z časových důvodů, v sestavě ho nahradí další nový člen Jirka Veselý (zpěv, kytara, mandolína).

9. 4. 2009:
Novým členem Bankrotu se stal zpěvák a kytarista Jiří Kollarov. Kromě úpravy sekce obsazení jsem provedl i slíbenou aktualizaci galerie.

29. 3. 2009:
Buck uvedl do provozu své stránky věnované bluegrassové kytaře - viz odkazy nebo ZDE.
V sále restaurace v Mírové jsme absolvovali veřejnou zvukovku. Přežili jsme bez úhony díky krizi a následnému nedostatku rajčat na trhu. Brzy budou fotografie, zatím jsem přidal aspoň další hrůzné sondy do prehistorie.


8. 3. 2009:
25. února vystoupili bratři Urbanovi v Praze v Balbínově poetické hospůdce jako hosté Radka Tomáška. Vedli si poměrně úspěšně, takže to nemusíme zamlčovat.
Přibyly dva hrůzné články z období totální prehistorie.


8. 2. 2009:
Přibyly další dva texty a jeden pravdivý příběh do sekce "hrůzné".

1. 2. 2009:
Původně jsme plánovali doplnit galerii, ale fotografování se zatím nekonalo. Takže jsme místo toho doplnili několik textů do sekce "ukázky". Časem přibudou další.
S výhledem na budoucnost přibyla nová sekce "Hrůzné", ale zatím tam nic není.


6. 1. 2009:
Zatímco probíhal "večer tříkrálový", stránky skupiny Bankrot byly uvedeny do provozu.