Obsazení Bankrotu - profil člena


Obsazení

KAREL SOUKUP - kontrabas
Jeho hlas si možná někdo pamatuje ze zpráv radia Dragon z poloviny 90. let. Možnost porovnání však chybí, neboť Karel odmítá zpívat.
V současné době provozuje televizní kanál TV Duha, z čehož vyplývá, že má organizační schopnosti. Dokáže stihnout nestihnutelné, zatímco u některých jiných členů to bývá naopak.
Má dlouholetou praxi v hraní lidovek a trampských písniček, přesto se rychle adaptoval na country, koneckonců to není takový rozdíl oproti lidovkám. Od konce 80. let působí v multižánrovém souboru, který se původně jmenoval 6-Boys-Anka a od roku 2008 nese hrdý název Partyjofka. Tam mu prý zakázali zpívat a od té doby to odmítá. Radši basuje, přestože se prý nepovažuje za muzikanta.
V minulosti používal basovou kytaru, s námi hraje na kontrabas pořízený koncem roku 2007. Když v lednu 2008 nastoupil do skupiny Hotowoo, tak nás příjemně šokoval svou svědomitou přípravou na zkoušky. Učil se totiž podle toho, že si nás napřed natáčel. Předchozí basáci nás spíš vytáčeli.:)
Přes svou časovou vytíženost se Karel v poslední době pustil do psaní textů vtipného ladění a do režírování klipů, v nichž uplatňuje i své herecké schopnosti. Že má i schopnosti výtvarné, to je poznat např. z našeho kapelního loga.
Hudební vzory:
zatím nezjištěno
Má rád:
Když všechno správně odsejpá.
Nemá rád: Když všechno správně neodsejpá.